wewnetrzne_dziecko

  f: Uniwersytet Szczęśliwości              www.mistrzostwozycia.eu                        www.adamkin.pl

f: Uniwersytet Szczęśliwości    www.mistrzostwozycia.eu    www.adamkin.pl

       f: Uniwersytet Szczęśliwości         www.mistrzostwozycia.eu www.adamkin.pl

Zdrowe wewnętrzne dziecko

Jakie korzenie, takie owoce.Nie podobają Ci się owoce, zrób zmianę od korzenia (dzieciństwa)
Jakie korzenie, takie owoce.Nie podobają Ci się owoce, zrób zmianę od korzenia (dzieciństwa)

Prawdopodobnie jedyny warsztat, który  łączy rozwój osobisty, duchowy i terapię. 

Jedyny, który w sposób holistyczny pracuje wielopoziomowo

Transformacja na poziomie ciała, umysłu i duszy. 

UWAGA!!!  WARSZTAT ZMIENI TWOJE ŻYCIE

Prawdziwie szczęśliwe życie zaczyna się od miłości do Siebie!Wewnętrzne dziecko – to Twoje korzenie, a jakie korzenie takie owoce!

Jeśli nie odpowiada Ci jakość Twoje życia ( Twoje owoce).Wróć z nami do dzieciństwa aby uzdrowić korzenie. 

GŁĘBOKA PRACA Z PODŚWIADOMOŚCIĄ 

pracujemy na poziomach tak głębokich, że każde pogłębienie relacji z sobą przekłada się na więcej radości, spokoju, akceptacji Siebie, miłości i zrozumienia.

CZYM JEST WEWNĘTRZNE DZIECKO

Praca z „wewnętrznym dzieckiem” to praca z archetypem (symbolem).Wewnętrznej dziecko symbolizuje tą część Twojej osobowości, przekonań i zachowań, które zostały ukształtowane w dzieciństwie, a które obecnie determinują to kim jesteś, jak żyjesz i jak widzisz świat.

Dla dziecka (zwłaszcza w pierwszym etapie życia) rodzic jest całym światem, dlatego to jak wyglądało dzieciństwo ma ogromny wpływ na dalsze życie i postrzeganie świata.Tutaj też formułuje się nasze widzenie siebie (samoocena), niezmiernie potrzebna do dobrej jakości życia zawodowego, kariery (ale nie tylko). 

DLA KOGO TEN WARSZTAT 

Od ponad 12 lat zajmuję się tematem wewnętrznego dziecka, cały proces przechodząc na Sobie. Wszystko czym się dzielę wynika z mojego wieloletniego doświadczenia.

Wielokrotnie uczestniczyłem w seminariach i warsztatach na ten temat.Wykonałem niezliczone godziny medytacji i procesów uzdrawiania i wybaczania (Sobie, rodzicom, bliskim). 

Wszystko po to aby żyć szczęśliwie i radośnie.

Gdy zaczynałem swoją drogę rozwojową, postrzegałem siebie jako nic nie wartą ofiarę losu, “brzydkie kaczątko”. Byłem zły na siebie o wszystko, a zwłaszcza o brak sukcesów.Miałem pretensje do całego świata, byłem skłócony z rodzicami, a wściekłość na nich i żal sprawiał, że ciągle chorowałem.

Uporządkowanie tej sfery życia zajęło mi ponad 12 lat (proces trwa nadal).Wybaczyłem ojcu, a po pewnym czasie zrozumiałem, że nie mam mu nic do wybaczania.Zrozumiałem, że jestem do niego bardzo podobny, a to było niezmiernie uwalniające.Wybaczyłem matce. Choć pozornie nie było czego, to po jakimś czasie uświadomiłem sobie i poczułem, że zrobiła ze mnie “rycerza mamusi”, i że przez patrzyłem na ojca „przez jej okulary”.Wtedy zrozumiałem, dlaczego czuję do niego żal. To nie był mój żal, to był żal i złość matki. To było uwalniające dla mnie doświadczenie.

Wszystkie negatywne perturbacje i powikłania mógłbym mnożyć tu w nieskończoność. A owocem był brak wiary w siebie – a więc i działania, niechęć do ludzi, niemoc, żal i niezadowolenie z życia. Wszystko schowane pod płaszczykiem pseudopozytywności i nadmuchanej sztucznie pewności siebie.

Po drodze zrozumiałem, że dorosłość to nie to samo co dojrzałość.Nauczyłem się jasno wyrażać swoje zdanie i uczucia względem rodziców.Pozwoliłem sobie być sobą i nie spełniać ich oczekiwań.Innymi słowy dorosłem, a dokładniej mówiąc, dojrzałem.Odrzuciłem negatywne poglądy i zmieniłem postrzeganie samego siebie.Stopniowo powstając jak Feniks z popiołu.Nauczyłem się szacunku do siebie i nauczyłem się jak ten szacunek okazywać światu i jak dbać o to, aby mnie szanowano.

Stopniowo zacząłem wychodzić ze skorupki, pokazywać się światu:“OTO JA”JA JESTEM!JESTEM WARTOŚCIOWY!I NIOSĘ WARTOŚĆ, KTÓRĄ MAM DLA ŚWIATA!”Zacząłem nadawać transmisje FB LIVE (gdy to robiłem pierwszy raz, głos grzązł mi w gardle, a ręce się trzęsły, jak dziecku, które się boi dezaprobaty).

Teraz robię to regularnie, tworzę społeczność skupioną wokół rozwoju, występuję na scenie, tworzę autorskie projekty rozwojowo-terapeutyczne.

Przez cały ten czas testowałem dziesiątki technik i form pracy, dziesiątki narzędzi. Korzystałem z klasycznych form psychoterapii, metod alternatywnych (parapsychologii) oraz sięgnąłem do duchowości.Jedne metody okazywały się bardziej skuteczne, inne mniej. Ale z każdej brałem coś dla siebie.Praca była długa, ale efekty są fantastyczne, choć wymagają pokory i cierpliwości. Zmieniłem myślenie na swój temat, uwierzyłem, że mogę i potrafię osiągać sukcesy. Wziąłem całkowitą odpowiedzialność za swoje życie i przestałem narzekać.

Cały proces zajął mi 12 lat – od “brzydkiego kaczątka” do “pięknego łabędzia”, a raczej “Orła”  Chęć rozwiązania swoich problemów przerodził się w pasję do rozwoju, a ta z kolei w zawód.

Teraz jestem terapeutą, trenerem, motywatorem zmian.Znaczna część mojej drogi to właśnie praca nad uzdrowieniem tzw. “wewnętrznego dziecka”. To część osobowości, która została ukształtowana w dzieciństwie, a która w głównej mierze determinuje Twoje obecne życie i wyniki. (W myśl starej zasady: “Jakie korzenie, takie owoce”).

Efektem mojej pracy nad sobą oraz pracy rozwojowej jest program szkolenia online i na żywo, którym się dzielę.Część materiałów i inspiracji jest bezpłatna i można je znaleźć w mojej grupie FB #PrzyjacieleRozwojuOsobistego, inne na moim kanale YT.

Dziś przedstawiam Ci moje “najmłodsze dziecko”.Jeśli interesuje Cię ten program i chętnie weźmiesz w nim udział, napisz maila, i zarezerwuj miejsce dokonując wpłaty całości lub zadatku.

DLACZEGO WŁAŚNIE JA?

Od ponad 12 lat zajmuję się tematem wewnętrznego dziecka, cały proces przechodząc na Sobie. Wszystko czym się dzielę wynika z mojego wieloletniego doświadczenia.

Wielokrotnie uczestniczyłem w seminariach i warsztatach na ten temat.Wykonałem niezliczone godziny medytacji i procesów uzdrawiania i wybaczania (Sobie, rodzicom, bliskim). 

Wszystko po to aby żyć szczęśliwie i radośnie.

Gdy zaczynałem Swoją drogę rozwojową postrzegałem Siebie jako nic nie wartą ofiarę losu, „Brzydkie Kaczątko” Byłem zły na Siebie o wszystko, a zwłaszcza o brak sukcesów.Miałem prentensje do całego świata, byłem skłócony z rodzicami, a wściekłość na nich i żal sprawiał, że ciągle chorowałem. 

Uporządkowanie tej sfery życia zajęło mi ponad 12 lat ( proces trwa nadal).Wybaczyłem Ojcu, a po pewnym czasie zrozumiałem, że nie mam mu nic do wybaczania.Zrozumiałem, że jestem do niego bardzo podobny, a to było zniezmiernie uwalniające.Wybaczyłem matce, choć pozornie nie było czego, to po jakimś czasie uświadomiłem Sobie i poczułem, jak zrobiła ze mnie „Rycerza Mamusi”, i jak przez „przez jej okulary” patrzyłem na Ojca. Wtedy zrozumiałem dlaczego czuję do niego żal. To nie był mój żal, to był jej żal i złość.To było uwalniające dla mnie doświadczenie.

Zrozumiałem, że dorosłość to nie to samo co dojrzałość.Nauczyłem się jasno wyrażać Swoje zdanie i uczucia względem rodziców.Pozowliłem Sobie być Sobą i nie spełniać ich oczekiwań.

Odrzuciłem negatywne poglądy, i zmieniłem postrzeganie samego Siebie.Stopniowo wstając jak feniks z popiołu.Nauczyłem się szacunku do Siebie i nauczyłem się jak ten szacunek obwieszczam światu i jak dbać aby mnie szanowano.

OPINIE UCZESTNIKÓW 

Adam i Jola zabrali nas w podróż ….podróż w głąb siebie. Mogę spokojnie powiedzieć, że była to dotąd najgłębsza moja wędrówka do mojego serca i ciągle w jego przestrzeni. To trzeba przeżyć – zapraszam. Każdy kto szuka siebie, tutaj odnajdzie. Z Tymi Nauczycielami – są niesamowici..

bo to było bardzo …bardzo mocne …   i bardzo …bardzo głęboko ….polecam każdej osobie…nie zależnie czy jest mężczyzną czy kobietą ….3 dni w świecie medytacji…tańca …otwierania się, budowania relacji …ale nie tak po prostu słowami …  czasem to było milczenie ….  kiedy indziej taniec …a kolejnym razem dotyk …Nie da się tego opowiedzieć i robić tego nie będę …to trzeba poczuć …tam trzeba być…w tym miejscu, z tymi Ludźmi i z Tą PARĄ MISTRZÓW , tak bo Mistrz to Nauczyciel …a Oni nas uczyli ….Było bezpiecznie. Podczas medytacji wspaniale prowadzonych przez Adama. Można było tak bardzo odszukać siebie w sobie.Moja przestrzeń serca …znałam ją …ale nie tak głęboko….Odszukałam siebie jeszcze bardziej….zrozumiałam jaką mam relację …ze sobą …i z innymi …i co trzeba naprawić.

             Laura Kozowska //  Pisarka

Fajnie jest też widzieć jak z warsztatu na warsztat w istotny sposób następuje pozytywna zmiana w każdym z nas. Pozwalam sobie na więcej niż kiedyś i czuję się z tym dobrze

Dla mnie warsztaty Adama i Joli są pewnego rodzaju otwarciem się na drugiego człowieka. Coś, do czego kiedyś podchodziłem z obawą staje się  tu całkiem naturalne i piękne. Wspaniale jest być z wami i czuć drugiego człowieka i jego emocje.Każdy z uczestników (zwłaszcza kobiety)  wnosi do mojego życia – osobowości nowe jakości.Dla mnie to niezwykle inspirujące i wyzwalające. Bawiłem/czułem się rozkosznie. Było super. Pozwalam sobie na więcej niż kiedyś i czuję się z tym dobrze, gdyż sprzyja temu przełamywanie mentalnych stereotypów, które wpychały mnie w poczucie winy, gdy próbowałem żyć „po swojemu” lub marazm niezadowolenie i frustracje gdy sobie na to nie pozwalałem. Oczywiście frustracja odbijała się negatywnym echem na mojej relacji z partnerką życiową.  Obecnie zauważam stopniową poprawę tej relacji..

              Adam Kotasiński //  Przedsiębiorca

Praca z Adamem i Jolą pozwoliła mi wiele w sobie zmienić ale też (a może – przede wszystkim) zaakceptować w sobie jakości, których kiedyś nawet nie dostrzegałam, nie chciałam dostrzec.

To był cudowny rok….. rok mojej pracy nad sobą z Adamem i Jolą … rok cudownej podróży w głąb siebieDziękuje! Dziękuje! Dziękuje! Kochani, dzieje się! Jest cudnie!!!Jestem Wam niezmiernie wdzięczna za wszystkie jakości, którymi pozwalacie mi się sycić.Za to że pokazaliście mi w jaki sposób pokochać siebie, A zarazem odkryć siebie na nowo.I za to, że zainspirowaliście mnie do zmiany

            Kasia Adamczyk //  Przedsiębiorca 

Chcę dalej wędrować w głąb mojej duszy, odkrywać radość i te nieskończone pokłady miłości do siebie, ludzi.

Początek był trudny dla mnie. Miałam w sobie tyle stresu, napięcia i niepewności. Moje ciało aż krzyczało o pomoc, której wcześniej szukałam u różnych specjalistów.Zobaczyłam, że praca z ciałem przynosi wymierne efekty. Puściły napięcia w barkach, pojawił się uśmiech na twarzy i podobno jakiś blask (tak mówią inni : )Po jednych zajęciach miałam wrażenie, że wszyscy się do mnie uśmiechają i myślałam sobie czemu ja tego wcześniej nie widziałam?. Po tygodniu zorientowałam się, że ci ludzie odpowiadają na mój uśmiech. To ja chodziłam z bananem na twarzy nie zdając sobie z tego sprawy.Chcę dalej wędrować w głąb mojej duszy, odkrywać radość i te nieskończone pokłady miłości do siebie, ludzi.

            Agnieszka Pałamarz  //  Bankier

KORZYŚCI

 • Zrozumiesz, że dorosłość to nie to samo co dojrzałość i rozpoczniesz świadomy proces budowania tego drugiego.
 • Nauczy się jasno wyrażać Swoje zdanie i uczucia względem rodziców.
 • Nauczysz się kochać szanować i dbać o Siebie
 • Staniesz się swoim najlepszym przyjacielem (stopniowo).
 • Odzyskasz spontaniczność, i rozpoczniesz proces jej wzmacniania
 • Przypomnisz sobie jak to jest działać naprawdę z pasją i cieszyć się życie.
 • I wiele innych, które akurat dla Ciebie będą ważne (każdy wyciąga coś innego).

TRANSFORMACJA 

 • Doświadczysz potęrznie tranforujących  procesów wybaczania
 • Nauczysz się pracy z energiami niezbędnymi do tranformacji emocji.
 • Otrzymasz niezbędne narzędzia do dalszej samodzielnej pracy w domu
 • Rozpoznasz, co Cię blokuje i uwolnisz się od tego
 • Rozwiniesz samoświadomość przyczyn i skutków w swoim życiu.
 • Rozpoczniesz proces uzdrawiania relacji z rodzicami (nawet jeśli teraz wydaje Ci się to zbędne).
 • Dowiesz się, gdzie w ciele i w jaki sposób kumulują się niewyrażone emocje!
 • Dowiesz się, dlaczego to właśnie TY a nie Twoi rodzice odpowiadasz za Swój los.  
 • Poznasz filozofię życia trenerów oraz jej wpływ na harmonię w ich związku.

PROWADZĄCY 

Adam Regreser, terapeuta pracy z ciałem, oddechem. Jest magistrem fizjoterapii, regreser, (terapeuta/trener niehipnotycznych regresji) (pomagających w odkrywaniu i usuwaniu z podświadomości blokujących nas wzorców myślowych oraz zachowań. Terapeuta pracy z ciałem, celem której jest usuwanie traum z pamięci komórkowej człowieka. Trener pracy z oddechem. Autor Poradnika i Medytacji Mistrzowskiego Życia.  Jego teksty można znaleźć między innymi w Portalu rozwojowym – Strefa Rozwoju. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się również na łamach Mojej Harmonii Życia. Jest autorem cyklu warsztatów rozwojowo terapeutycznych – „Mistrzostwo Życia” oraz programów rozwojowych on line „Jestem PRO” czyli Poranki ROzwojowe.Świadomość jaką dały mu metody regresywne zaczął wprowadzać podczas pracy w gabinecie z pacjentami. A liczne szkolenia/ warsztaty pracy z ciałem udoskonaliły i uzupełniły warsztat pracy o techniki skutecznego uwalniania emocji z ciała oraz transformacji wzorców myślowych i energetycznych. Na swojej drodze uczył się i inspirował od Anthonego Robbinsa, Sarity ( bezpośredniej uczennicy Osho) założycielki Tantra Essence, Bruce’a Lyon’a (Shambala Tantra) Leszka Żądło twórcy metody REGRESING®, Sławomira Miki (założyciel brahman.pl), Mario i Gaya Wiśniewski (Tantra Serca), Piotra Bednarczyka (Instytut Psychoterapii i Ustawień Systemowych w Bielsku Białej,oraz Wiktora Gołuszko (Poszukiwanie Misji Życia, oraz techniki Świadomego oddechu Jola  Pedagog z wieloletnim stażem. Swoją drogę rozpoczęła od zajęć z Jogi Królewskiej (czyli sztuki kreacji własnej rzeczywistości i umiejętności uwalniania ograniczających wzorców), była słuchaczką i uczestniczką warsztatów regresji nie hipnotycznych za pomocą których do tej pory zgłębia meandry podświadomego umysłu. Te umiejętności z powodzeniem wprowadza w pracy oraz podczas indywidualnych sesji life coachingu, łącząc je z pracą na kwantowej matrycy ( wg. metody Dwupunktowej) Ogromne serce i doskonała intuicja pomaga jej rozwiązywać konflikty w sposób pokojowy, i tego też uczy osoby które proszą o pomoc. Alchemię płynącą z serca uważa za najważniejsze narzędzie w swojej duchowej i terapeutycznej pracy. Adeptka wielu warsztatów uwalniania traumy oraz pracy z ciałem. Pobierała nauki między innymi od Sarity ( bezpośredniej uczennicy Osho) założycielki Tantra Essence, Bruce’a Lyon’a (Shambala Tantra), Leszka Żądło twórcy metody REGRESING®, i Piotra Sławomira Miki (założyciel Brahman.pl) Mario i Gaya Wiśniewski (Tantra Serca), Piotra Bednarczyka (Instytut Psychoterapii i Ustawień Systemowych w Bielsku Białej, Wiktora Gołuszko (Poszukiwanie Misji Życia, oraz techniki Świadomego oddechu). Poznała i stosuje również Metodę Dwupunktową. .

 Adam Regreser, terapeuta pracy z ciałem, oddechem. Jest magistrem fizjoterapii, regreser, (terapeuta/trener niehipnotycznych regresji) (pomagających w odkrywaniu i usuwaniu z podświadomości blokujących nas wzorców myślowych oraz zachowań. Terapeuta pracy z ciałem, celem której jest usuwanie traum z pamięci komórkowej człowieka. Trener pracy z oddechem. Autor Poradnika i Medytacji Mistrzowskiego Życia.  Jego teksty można znaleźć między innymi w Portalu rozwojowym – Strefa Rozwoju. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się również na łamach Mojej Harmonii Życia. Jest autorem cyklu warsztatów rozwojowo terapeutycznych – „Mistrzostwo Życia” oraz programów rozwojowych on line „Jestem PRO” czyli Poranki ROzwojowe.Świadomość jaką dały mu metody regresywne zaczął wprowadzać podczas pracy w gabinecie z pacjentami. A liczne szkolenia/ warsztaty pracy z ciałem udoskonaliły i uzupełniły warsztat pracy o techniki skutecznego uwalniania emocji z ciała oraz transformacji wzorców myślowych i energetycznych. Na swojej drodze uczył się i inspirował od Anthonego Robbinsa, Sarity ( bezpośredniej uczennicy Osho) założycielki Tantra Essence, Bruce’a Lyon’a (Shambala Tantra) Leszka Żądło twórcy metody REGRESING®, Sławomira Miki (założyciel brahman.pl), Mario i Gaya Wiśniewski (Tantra Serca), Piotra Bednarczyka (Instytut Psychoterapii i Ustawień Systemowych w Bielsku Białej,oraz Wiktora Gołuszko (Poszukiwanie Misji Życia, oraz techniki Świadomego oddechu Jola  Pedagog z wieloletnim stażem. Swoją drogę rozpoczęła od zajęć z Jogi Królewskiej (czyli sztuki kreacji własnej rzeczywistości i umiejętności uwalniania ograniczających wzorców), była słuchaczką i uczestniczką warsztatów regresji nie hipnotycznych za pomocą których do tej pory zgłębia meandry podświadomego umysłu. Te umiejętności z powodzeniem wprowadza w pracy oraz podczas indywidualnych sesji life coachingu, łącząc je z pracą na kwantowej matrycy ( wg. metody Dwupunktowej) Ogromne serce i doskonała intuicja pomaga jej rozwiązywać konflikty w sposób pokojowy, i tego też uczy osoby które proszą o pomoc. Alchemię płynącą z serca uważa za najważniejsze narzędzie w swojej duchowej i terapeutycznej pracy. Adeptka wielu warsztatów uwalniania traumy oraz pracy z ciałem. Pobierała nauki między innymi od Sarity ( bezpośredniej uczennicy Osho) założycielki Tantra Essence, Bruce’a Lyon’a (Shambala Tantra), Leszka Żądło twórcy metody REGRESING®, i Piotra Sławomira Miki (założyciel Brahman.pl) Mario i Gaya Wiśniewski (Tantra Serca), Piotra Bednarczyka (Instytut Psychoterapii i Ustawień Systemowych w Bielsku Białej, Wiktora Gołuszko (Poszukiwanie Misji Życia, oraz techniki Świadomego oddechu). Poznała i stosuje również Metodę Dwupunktową.

Jeśli czujesz, że to już czas – Z SERCA ZAPRASZAMY 

A dla tych przewijających stronę na sam koniec ;) W skrócie.Zapraszamy na Warsztat pracy z ciałem, emocjami, i wszelkimi dylematami dot. relacji partnerskich i w zasadzie wszystkich międzyludzkich. Dajemy narzędzia i możliwość doświadczeń i transformacji aby Twój związek i myślenie o nim było dla Ciebie wspierające i dopełniało pozostałe sfery Twojego życia.Jeśli chcesz się dogadać, a nie tylko stawiać na swoim.Jeśli chcesz używać więcej serca w relacji a mniej Ego i rozumu (które są przyczyną Twojego cierpienia)., to ten warsztat jest właśnie tym czego szukasz.

Tylko wpłata zadatku gwarantuje Tobie uczestnictwo.

Gwarancja

100%ZWROTU KASY

W przypadku rezygnacji najpóźniej na 4 tygodnie przed planowanym terminem otrzymasz zwrot całości zadatku.

A jak to technicznie i formalnie?

Czyli częste pytania o…

Jeśli nie masz żadnych pytań to wystarczy, że w tytule przelewu podasz „wewnętrzne dziecko NA ŻYWO” oraz  twój@dres.email  (na którego prześlemy wszystkie szczegóły organizacyjne)Termin:15.07.2022 – 17.07.2022Miejsce: PrzesiekaInwestycja: 600 zł

Noclegi i wyżywienie ​215 zł/doba za osobęIstnieje możliwość przyjazdu w czwartek wieczorem (nocleg dodatkowo płatny)Czy jest rabat za parę? – TAK (napisz do Nas) Czy zadatek przepada gdy rezygnuję?Tak Jeśli masz pytania lub wątpliwości – pisz na biuro[a]mistrzostwozycia.eu.

Ta oferta wygaśnie 15.07.2022

Odbierz swoje miejsce w cenie 600zł  

Tylko wpłata całości lub zadatku gwarantuje Tobie uczestnictwo.

Jeśli potrzebujesz płatności ratalnej skontaktuj się mailowo na biuro[@]mistrzostwozycia.eu

Adam Kinos. Dąbrówki  15/4  44-300 Wodzisław ŚląskiNIP:647-218-70-32REGON:278 233 237 kom. 669-998-929…

email: adam[at]mistrzostwozycia.eu

Regulamin i polityka prywatności