Poradnik Mistrzowskiego Życia
Czyli drogowskazy do Miłości, Szczęścia, Spełnienia i Bogactwa

TERAZ RÓWNIEŻ  42 DNI WYZWANIE ONLINE

Rozwój osobisty, duchowy oraz terapia.

To kompletny program przemiany, dzięki któremu:

 • Uporządkujesz bolesną przeszłość
 • Zaprogramujesz wymarzoną przyszłość.
 • Użyjesz kompletnych narzędzi do wewnętrznej przemiany.
 • Uwolnisz się od kompleksów
 • Medytacje kodujące podświadomość w komplecie*

Czy masz odwagę wziąć naprawdę los w swoje ręce?
Zapraszam Cię do 42 dniowego wyzwania. 

“Rozpoznanie jest pierwszym krokiem do przemiany, ponieważ aby cokolwiek zmienić, musisz wpierw wiedzieć, co jest  tego przyczyną. 


Adam Kin   [Poradnik Mistrzowskiego Życia str. 44]

Dołącz i stań się prawdziwym Mistrzem Swojego Życia

Kluczem do prawdziwych postępów jest rozwój na 3 płaszczyznach, (Ciało, Umysł, Duch)
W wielu przeplatających się dziedzinach życia.

(relacje z sobą samym, relacje z rodzicami, relacje z partnerem, czy dziećmi, traumatyczne doświadczenia, sukces i kariera zawodowa, relacje ze światem).  Zawarte w programie uniwersalne klucze pozwolą Ci stworzyć takie życie o jakim marzysz.

Dzięki temu poradnikowi lepiej zrozumiesz Siebie, i swoje życie. Zrozumiesz dlaczego "to" właśnie Ciebie spotyka. 

 • Znajdziesz odpowiedzi od czego zacząć i jak pracować nad sobą aby zachodziły realne i mierzalne zmiany.
 • Poznasz cenne i potężne narzędzia do pracy osobistej, które regularnie stosowane przyniosą spektakularne efekty.
 • Uporasz się ze stanami lękowymi, tendencjami depresyjnymi, niezadowoleniem z Siebie i życia.
 • Raz na zawsze uwolnisz się od odwlekania i odkładania tego co naprawdę ważne na nigdy nie nadchodzące później.
 • Nauczysz się w końcu żyć pełnią życia.
 •  Nauczysz się metodyki skutecznej pracy z podświadomością. To właśnie umiejętna praca w tej sferze pozwala zarówno na uwalnianie przykrych wspomnień, traum, jak również tworzenie życia jakiego pragniesz.
 • Dowiesz się jak działa prawo przyciągania i kiedy i dlaczego nie działa
 •  Otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB dzięki czemu masz regularne wsparcie i motywację w grupie, oraz kontakt ze mną. (Odpowiem na wszystkie Twoje pytania). 

Wejdź na drogę 6 kroków do Szczęśliwego i spełnionego życia

1.

Daj sobie prawo do szczęścia 

Medytacja 1. "Moje prawo do szczęścia"  ( DAJ SOBIE PRAWO DO SZCZĘŚCIA)
 To zbiór pozytywnych sformułowań, które pomagają uświadomić sobie własne negatywne programy umysłu i przekonania na temat szczęścia w życiu. To jak Ci się żyje, ile powodzenia przyciągasz w dużej mierze zależy od tego czy dajesz sobie do niego prawo (czujesz  że zasługujesz, że jesteś niewinny, że szczęście to stan naturalny). Często, niepowodzenia i nieszczęścia w naszym życiu wynikają z nieświadomego poczucia, "że nam się nie należy", " inni to mogą" , "inni są lepsi"," ale nie ja"." Ja to nigdy nie miałem szczęścia". "Mnie to zawsze wiatr w oczy", ect...
Rozpocznij swoją przygodę ze szczęśliwym życiem. Zauważ to co oczywiste a czego nie dostrzegasz i nie potrafisz się tym cieszyć.  Rozpocznij już dziś programować swój umysł i serce na szczęśliwe życie.

2.

Zbuduj Świadomość, że życie może być lekkie, łatwe i przyjemne

Medytacja 2 "Radość i lekkość życia"
Nierozerwalnie wiąże się pozwoleniem sobie na szczęście. Jest to kolejny krok, kolejny etap. Gdy już dasz sobie prawo do tego szczęścia, to jeszcze trzeba zacząć je tworzyć. To, że masz prawo np. pojechać na wakacje, jeszcze nie jest jednoznaczne z tym czy pojedziesz i czy będziesz się nimi cieszył. Ponieważ do tej pory na bazie własnych doświadczeń, i doświadczania braku szczęścia uwierzyłeś,  że szczęście w życiu, radość i lekkość to stan dla wybranych.  Gdy jesteś przekonany, że praca i życie jest ciężkie, to prawdopodobnie trudno jest Ci się zmotywować do działania, mając przed oczami wizję wysiłku jaki trzeba włożyć. A gdy do tego nałożysz program POD TYTUŁEM " I TAK MI SIĘ NIE UDA - BO NIE MAM SZCZĘŚCIA ") to brak działania (prokrastynacja) lub niepowodzenie prawie murowane. (Bo przecież dzieje się to w co wierzysz).Ten zbiór inspiracji i transformujących zdań afirmatywnych pomoże Ci zauważyć, co w tym temacie, Cię blokuje i jakimi negatywnymi myślami odcinasz sobie  możliwość  doświadczania szczęścia, i radości życia już teraz. Pozytywne treści pomogą Ci dostroić się na wyższy poziom wibracji i zmienić nastawienie na takie, dzięki któremu będziesz dostrzegać radości dnia codziennego i przyciągnąć do Ciebie więcej pozytywnych radosnych wydarzeń.

3.

Zbuduj świadomość obfitości

Medytacja 3 "Obfitość i bogactwo"
 Obfitość to nie tylko pełny portfel, luksusy i bogactwo. Choć tak najczęściej jest kojarzona. Prawdziwa obfitość  to STAN ŚWIADOMOŚCI, że wszystko co potrzebuję mam zawsze kiedy potrzebuję i właśnie wtedy kiedy potrzebuję. Zawsze mam tego wystarczająco dużo.Jeśli jesteś osobą dobrze sytuowaną finansowo, to możesz ominąć tą część, gdyż jest ona opracowana głównie na obfitość finansową (największą bolączkę naszego społeczeństwa). Jeśli jednak masz poczucie, że musisz pracować, że jesteś na czyimś utrzymaniu, że samodzielnie nie poradzisz sobie w życiu. Jeśli czujesz, że ciągle uganiasz się za pieniędzmi i "walczysz o przetrwanie"  aby "związać koniec z końcem" to koniecznie dołącz tę część do codziennej pracy rozwojowej. Obfitość i bogactwo przedstawione jest nieco od innej strony. Tak innej i tak oczywistej, że aż na co dzień niezauważalnej. Przywraca Twoją uwagę do tych aspektów obfitości która otacza nas na co dzień. Przywrócenie umysłu na właściwe tory myślenia i postrzegania obfitości, to przede wszystkim odkłamanie wszelkich kompulsywnych pragnień i wizji lansowanych przez media o modelu szczęścia i sukcesu, które jest możliwe tylko gdy jesteś bogaty. Gdy zauważysz jak wiele obfitości na co dzień Cię otacza i z jak wielu dobrodziejstw życia korzystasz za darmo, łatwiej będzie Ci przestawić się na myślenie kategoriami obfitości. Im więcej obfitości dostrzegasz na co dzień i potrafisz prawdziwie to doceniać i cieszyć się tym, tym więcej obfitości przyciągasz do swojego życia.

4.

Zbuduj poczucie bezpieczeństwa w działaniu i kreowaniu życia

Medytacja 4 "Bezpiecznie być Sobą"
 Jedną z przyczyn prokrastynacji  (czyli odwlekana działania) jest lęk przed ludźmi i światem. Ten lęk może przybierać różne formy. Lęk przed brakiem akceptacji, "hejtem", niezrozumieniem, które prowadzi do poczucia wyobcowania i wyrzucenia na margines społeczny.Gdy nadmiernie zależy nam na opinii innych, gdy uzależniamy się od opinii i akceptacji to podświadomie sabotujemy i odsuwamy od siebie działania, które mogą nas na to ryzyko narazić.Nie podejmujemy wyzwań i działań, które sprawiłyby, że wybijemy się ponad przeciętność, gdyż to zaczyna "razić  w oczy" tych, którym się nie udało. Zbiór afirmacji i inspiracji zawartych w tym dekrecie pomoże zauważyć Ci Twoje iluzje i projekcje, które przenosisz na świat zewnętrzny. Gdy zmieniasz własne nastawienie względem innych i siebie, wówczas zauważasz, że czujesz się coraz bardziej bezpiecznie, a świat i ludzie zaczynają Ci sprzyjać. Łatwiej i chętniej podejmujesz działania, a prokrastynacja stopniowo zanika, a w jej miejscu pojawia się twórcze i radosne działanie.

5.

Zbuduj wysoką samoocenę i swoje wyobrażenie o sobie w życiu i na tym świecie

Medytacja 5 "Moja droga do sukcesu"
 Sukces ma tyle definicji ile osób, które pragną go urzeczywistnić.  Jest jednak kilka niezbędnych aspektów aby go odnieść.

1. Wysoka samoocena - niezbędna aby zacząć tworzyć i mieć poczucie, że to co robisz jest wspaniałe i wartościowe, że możesz i potrafisz to zrobić (czyli wiara we własne możliwości). (W przeciwnym razie plany zostaną tylko planami, a nawet gdy jakimś cudem je wcielisz w życie to nie sprzedasz swoich usług lub zaniżysz cenę).


2. Poczucie, że świat, Bóg i ludzie wspierają Cię (czyli wiara w szczęście i powodzenie, wiara w pozytywne zbiegi okoliczności).Gdy do tego  kojarzy się z ogromnym wysiłkiem i ogromną ceną jaką należy za niego zapłacić.(Wówczas pojawia się zwątpienie i zniechęcenie, bo przecież trzeba się tak bardzo namęczyć, a efekt średni). Dlatego właśnie takie popularne są wszystkie wydarzenia i wystąpienia znanych mówców motywacyjnych. Gdyż bazują na motywacji do wysiłku i wzmożonego trudu.Gdy zrozumiesz, że może być inaczej, gdy zauważysz (uświadomisz sobie na głęboko duchowym poziomie), że możesz osiągać swoje cele z łatwością, wówczas zmienia się Twój sposób działania, znika nadmierne napięcie i stres.

6.

Otwórz się na zmiany

Medytacja 6 "Witaj zmiano na lepsze" ;)
 Natura ludzka dąży do stabilizacji. Lubimy poczucie bezpieczeństwa i poczucie, że wszystko jest przewidywalne i poukładane. To dlatego tak szerokim echem w świecie rozwoju i motywacji rozbrzmiewa hasło "wyjdź ze strefy komfortu".Problem w tym, że nasz umysł robi to niechętnie. Zwyczajnie boimy się zmiany, gdyż nigdy nie wiemy czy ona będzie lepsza. Czy to co mnie tam czeka (za tą granicą)komfortu będzie dla mnie przyjemne i pozytywne. Inspiracje zawarte w tej części programowania umysłu, pozwolą stopniowo budować pozytywną i radosną wizję zmian. Stajesz się prawdziwie optymistą, który stopniowo, coraz bardziej radośnie i bez oporów opuszcza strefę komfortu. Dzieje się tak gdyż budujesz w sobie wiarę w Boskie prowadzenie. Tak opierasz się na wierze, że to co Cię czeka jest radosne, bezpieczne i w porządku.Czyż samo to nie zachęca do wchodzenia w nowe i nieznane?

Co otrzymasz:


 • Poradnik Mistrzowskiego Życia w formie PDF
 • Medytacje Mistrzowskiego Życia do pobrania mp3.
 • Dostęp do zamkniętej grupy FB (gdzie z innymi uczestnikami przechodzisz cały proces).
 • Wzajemne wsparcie prowadzącego i współuczestników 
 • 1x w tygodniu sesje Pytań i odpowiedzi, podczas których możesz pracować nad dowolnie nurtującym Cię problemem związanym z procesem.
 • Możliwość zakupienia sesji indywidualnych z rabatem nawet do 20%

“Kolejnym krokiem jest podjecie decyzji, czy chcę tej zmiany dokonać, czy nie?
Czy podejmuję się działania, czy nie? 


Adam Kin   [Poradnik Mistrzowskiego Życia str. 62]

The most important point here is that you can relate to the problem that your visitor is trying to solve.

Wybierz jedną z opcji Twojego rozwoju:

​Poradnik w Wersji PDF

 • Poradnik PDF 
 • 8 Plików audio (Medytacje) 

Poradnik + program online

 • Poradnik PDF 
 • 8 Plików audio (Medytacje) 
 • Dostęp do zamkniętej grupy na FB
 • 6 tygodni mentoringu grupowego
 • Sesje mastermindowe (wsparcie grupy
 • 6 sesji Q&A (Pytania i odpowiedzi)

Pakiet VIP

 • Poradnik PDF 
 • Poradnik drukowany + wysyłka
 • Spersonalizowaną dedykację w poradniku
 • 8 Plików audio (Medytacje)
 • Dostęp do zamkniętej grupy na FB
 • 6 tygodni mentoringu grupowego
 • Sesje mastermindowe (wsparcie grupy
 • 6 sesji Q&A (Pytania i odpowiedzi)
 • Jedna indywidualna sesja 

"Jestem pod wrażeniem. Pozytywnym"

Przejrzałem z uwagą PORADNIK MISTRZOWSKIEGO ŻYCIA.
Jako autor kilkunastu książek z dziedziny rozwoju duchowego i osobistego, jestem pod wrażeniem. Pozytywnym.
Książka dobrze napisana i przejrzyście skomponowana. Jako z poradnika łatwo z niej korzystać. Zawiera mnóstwo inspiracji do samodzielniej pracy nad sobą i nie omija najważniejszych tematów.
Przy okazji rozwiewa wiele dość typowych wątpliwości, na jakie natrafia adept MISTRZOWSKIEGO ŻYCIA. Na pewno jest cenną pomocą w rozwoju i każdemu mogę ją polecić. Najważniejsze jest to, że Poradnik doprowadza Czytelnika do takiego momentu, od którego książki nie są już potrzebne, bo działa intuicja, która dalej go poprowadzi.

- Leszek Żądło (Autor Poradników, Twórca metody Regresing®)


A jak reagują ludzie:

Mam i pracuję z tym poradnikiem, wszystko się pięknie układa 

- Ewelina Żurek   (Przesiębiorca, lider w biznsie online)


Dzięki niemu pokonałam kryzys, odzyskałam nadzieję, działam dalej. 
Serdecznie polecam pracę z Adamem 

- Dorota Matyja   (Przesiębiorca, influencer )


Medytacje  pomogły mi przetrwać bardzo trudny czas.

Zachęcam wszystkich do podjęcia tego wyzwania 

- Karolina Szober  

Sesje i warsztaty  zmieniają moje życie.
Zaczynam się odblokowywać,
czuję, że ruszam do przodu.

- Wiesława Lauterbach  (Przesiębiorca, terapeutka )


Czytając z każdą stroną pochłaniam i uświadamiam Sobie. 

- Regina Kasprzycka  (Przesiębiorca)


Mała książka Wielkiej wagi. Dziękuję za inspirującą dedykację. Jak zawsze w punkt. 

- Ilona Jadwińska  (Przesiębiorca)


Ten poradnik to kompendium wiedzy terapeutyczno rozwojowej, zebranej w kilku prostych krokach.

- Piotr Salamon (Przesiębiorca)
Pobieram darmową próbkę 

Jeśli jeszcze się nie zdecydowałeś to wpisz adres mailowy i pobierz bezpłatną próbkę medytacji prowadzonej. 

Spokojny, Radosny, Wdzięczny 
Każdego dnia  mp3
Czyli drogowskazy do Miłości, Szczęścia, Spełnienia i Bogactwa

Ten program działa jak tabletka uspokajająca i nasenna w jednym.
Treści zawarte w tym programie w bardzo prosty sposób zabiorą Cię w świat relaksu i pomogą nabrać nowych mentalnych nawyków ludzi szczęśliwych i spełnionych.

Spokój, radość i wdzięczność to nieodłączny aspekt zdrowia psychicznego i szczęśliwego życia. Aby go doświadczać bezwzględnie należy nauczyć się zwalniać gonitwę dnia codziennego. Zapraszam w świat nowej jakości życia.

W celu  otrzymania plików napisz wiadomość na adres  biuro@mistrzostwozycia.eu. 
W treści wiadomości koniecznie zamieść poniższą klauzulę RODO
A my wyślemy Ci pliki (póki co robimy to ręcznie (więc cierpliwości ;)  

Ja.... Twoje Imię i Nazwisko zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Adama Kin NIP:647-218-70-32, w celu wysyłania mi newslettera czyli informacji na interesujące mnie tematy, w tym również o produktach, usługach, promocjach lub nowościach zgodnie z polityką prywatności. Wiem, że zgodę tę mogę w każdej chwili cofnąć.

100% Satisfaction Guarantee

Secure Checkout                    

Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy.
Niczego nie ryzykujesz

Nie jesteś przekonany czy to dla Ciebie, teraz możesz kupić w ciemno, gdyż daję Ci  100% gwarancji satysfkacji lub zwrot pieniędzy.
Jeśli materiały czy też wyzwanie nie spełni Twoich oczekiwań możesz w każdej chwili do mnie napisać i zrezygnować a ja zwrócę Ci całość wpłaconych pieniędzy. Więcej o warunkach gwarancji przeczytasz w regulaminie.


Adam Kin
os. Dąbrówki  15/4  44-300 Wodzisław Śląski
NIP:647-218-70-32
REGON:278233237

kom. 669-998-929

email: adam[at]mistrzostwozycia.eu

© 2020 Adam Kin