o_mnie - Adam Kin

Adam Kin 

Autor metodyki Ustawień Systemowych Progresywnych.  

Pracuje również metodą Cichych Ustawień  B. Hellingera  
 Jest magistrem fizjoterapii, regreser (terapeuta/ trener niehipnotycznych sesji regresywnych). (pomagających w odkrywaniu i usuwaniu z podświadomości blokujących nas wzorców, myślowych oraz zachowań.


Terapeuta pracy z ciałem, celem, której jest usuwanie traum z pamięci komórkowej człowieka.
Trener pracy z oddechem.
Autor Poradnika i Medytacji Mistrzowskiego Życia.  
Autor licznych artykułów na łamach 
 Mojej Harmonii Życia.

Jest autorem Cyklu Warsztatów Rozwojowo terapeutycznych - "Mistrzostwo Życia" oraz programów rozwojowych on line "Jestem PRO" Czyli Poranki ROzwojowe.

Zaangażowany w misję budzenia świadomości jednostki, uświadamianie ogromnej roli praktyk terapeutycznych i duchowych w rozwoju osobistym. Obecnie prowadzi wraz żoną Jolą Warsztaty Rozwojowo Terapeutyczne, za sprawą, których ludzie odzyskują spokój ducha, wewnętrzną równowagę oraz spełnienie. Dzieje się tak za sprawą wzrastającej świadomości siebie i otaczającego świata. Doświadczenia oraz aspekty terapeutyczne warsztatów sprawiają, że uczestnicy szeroko otwierają oczy ze zdziwienia mówiąc "nie miałem pojęcia", że takie coś mogło mieć wpływ na moje życie. Obecnie swoje warsztaty oferuje w kilku centrach w Polsce, a dla tych, którzy potrzebują systematycznej pracy tworzy projekty on line umożliwiające codzienną pracę i kontrolę efektów.

Ale tak nie było zawsze.

​Pierwsze zainteresowanie rozwojem osobistym, i duchowym objawiały się u niego już w wieku 12lat gdy po raz pierwszy próbował medytować. Pierwszy zauważalny efekt Potęgi umysłu osiągnął w wieku 13 lat, gdy pierwszy raz za pomącą siły sugestii obniżył temperaturę podczas choroby i fizycznie poczuł się lepiej. Przypadek ten jednak wówczas był incydentalny i nie miał większego wpływu na dalszy rozwój.

Przebudzenie świadomości nastąpiło kilka lat później gdy podczas zajęć z Psychologii na uczelni zauważył, że rzeczywistość może być postrzegana na różne sposoby w zależności od stanu świadomości i projekcji obserwatora.
Od zawsze wiedział, że posiada "jakiś dar" (widzi więcej, szerzej)
Zanim jednak nauczył się z niego korzystać i wspierać innych na ich drodze rozwoju potrzebował pomóc samemu sobie.

To właśnie stałą się pierwszą iskrą do rozpoczęcia  świadomą pracę nad własnym wnętrzem, emocjami i życiem. Uporządkowanie  własnego wnętrza wymagała dużej cierpliwości i czasu. Chaotyczne myśli,  tendencje depresyjne, wycofywanie się z otoczenia i wiele innych zachowań związanych z zaniżonym poczuciem własnej wartości to tylko czubek góry lodowej.

Pierwsze praktyki rozwojowo terapeutyczne zaczął wdrażać w swoim gabinecie fizjoterapii u pacjentów, u których wyraźny wpływ emocji i negatywnego nastawienia do siebie i życia nie pozwalały na trwały efekt terapeutyczny.

 W swojej pracy łączy dorobek współczesnej psychologii, łącząc je z wiedzą parapsychologiczną, duchową. Czerpie z bogatego dorobku wielu kultur wybierając te praktyki, które jego zdaniem są bezpieczne i wspierają rozwój. (Między innymi Hawajskich Uzdrowicieli Kahunów, szamanizmu, judaizmu, chrześcijaństwa) Liczne szkolenia/ warsztaty pracy z ciałem udoskonaliły i uzupełniły warsztat pracy o techniki skutecznego uwalniania emocji z ciała oraz transformacji wzorców myślowych i energetycznych.

 Od 15 lat aktywnie uczestniczy w warsztatach rozwojowych, oraz sesjach coachingowych i mentoringowych. Swoją wiedzę zdobywał i doskonalił praktyki pod okiem Dra Andrzeja Rakowskiego (Terapia Manualna w modelu holistycznym (uwzględniająca aspekty psycho-emocjonalne i psycho-duchowe człowieka) Piotra Bednarczyka (Beskidzki Instytut Psychoterapii), Leszka Żądło twórcy metody REGRESING® Sławomira Miki (założyciel brahman.pl), Anthonego Robbinsa, T.Harv Eckera Wiktora Gołuszko (Poszukiwanie Misji Życia, oraz techniki Świadomego oddechu). Praktyki duchowe i świadome budowanie relacji opartych na empatii i sercu uczył się od Sarity ( bezpośredniej uczennicy wybitnego mistyka - Osho)  założycielki Tantra Essence, Bruce'a Lyon'a (Shambala Tantra), Mario i Gaya Wiśniewski (Tantra Serca).

F.U.H. Manipura Jolanta Kin
ul. 26 Marca 17/7 44-300 Wodzisław Śl.
NIP:647-148-47-33
REGON:277887043
kom. 669-998-929...

email: adam[at]mistrzostwozycia.eu